Jeg må nok bare innse det - jeg er en sokkestrikker! Har alltid sagt at jeg ikke er det, men jammen har jeg blitt det. Jeg må nok også bare innse at jeg ikke liker å strikke etter oppskrift. Fordelen med strikking er jo nettopp det at man ikke trenger å fokusere så mye! Så etter å ha strikket flere sokkepar til gutta var det jammen min tur. Egosokkestrikk ruler!
Abonner på:
Legg inn kommentarer (Atom)
Elsker også sokkestrikning - lige nu eksperimenterer jeg med flerfarvet vævestrik, det giver sjove, tykke og varme vintersokker :) Eneste sokkeopskrift, jeg har brugt, er Rye Socks fra tincanknits, og effekten med retrillerne er jo let at overføre til et andet maskeantal. Dejlige, friske farver du har valgt :)
SvarSlettUtrolig herlige sokker! Eg er en god sokker bruker men en dårlig sokker strikker, de når aldri helt opp på strikkelisten ettersom mamma strikker de vi trenger ;)
SvarSlettSå kule de ble. Deilig med en skikkelig farge-dæsj på hæl og tær :D
SvarSlettÅååå, herlige! Elsker hva disse fargene gjør med hverandre! Og ekstra digg at det er ego-strikk! ;) Jobber med å bli flinkere til å strikke til meg selv jeg! :)
SvarSlettFlotte med andre farger på tær og hæl! Sokker er jeg glad i å strikke på tur. Det er jo alltid bruk for et par sokker, og så er det kjekt veskestrikk.
SvarSlettTakk snille dere! :)
SvarSlett
SvarSlettشركة مكافحة النمل الابيض بالقطيف
شركة تنظيف مسابح بالقطيف
شركة تنظيف موكيت بالقطيف
شركة تنظيف فلل بالجبيل
شركة تنظيف بالجبيل
شركة المثالية لتنظيف المجالس بالدمام
شركة المثالية لتنظيف الكنب بالدمام
شركة المثالية لتنظيف الموكيت بالدمام
شركة المثالية لتنظيف السجاد بالدمام
شركة مكافحة العتة والنامس والوزغ بالظهران
شركة مكافحة العتة والنامس والوزغ بعنك
شركة مكافحة العتة والنامس والوزغ بصفوى