fredag 25. november 2011
Sminkepunger
Endelig mange nye sminkepunger! I dag henger jeg i så godt det går for å gjøre meg klar til Søndagsmarkedet på Blå nå på søndag. Har også klipt opp til nye iPhone-etuier som jeg håper å få klart i tide :) Kanskje jeg legger noen av disse ut på epla i løpet av kvelden. Men som vanlig - er du interessert i noen av dem kan du sende meg en mail :) God fredag til alle dere flott folk!
Etiketter:
Sminkepung,
Sy,
Toalettmappe
Abonner på:
Legg inn kommentarer (Atom)
De er rigtig fine :) God weekend
SvarSlettÅååå, så mange søte punger. Det er så lenge siden jeg har sydd nå. Fikk litt lyst til å sette igang igjen :-)
SvarSlettDe handlenettene du har sydd av gamle duker er også superfine.
Julemarkedet Blå - hvor i Norge er det? Uansett: Lykke til med salget :-)
En vakker dag skal jeg lære meg å sy punger - kanskje i 2012? Etter å ha startet sømkarriæren min med å sy klær, utviklet jeg en ganske stor glidelås-sperre før fylte 20.
SvarSlettSå fint det var - bildet. Med alle sirlig stilt opp etter hverandre. SOm musikk i mine ører. Ordning & reda & kreativt & fargerikt.
Høstklem
Oh, vad fina! Och du fotar så himla snyggt!
SvarSlettSå fine!:)
SvarSlett