Så da jeg fikk spørsmål om ikke jeg kunne tenke meg å prøve ut disse stoffene var jeg selvfølgelig begeistret! Og fargene og mønstrene er jo skikkelig meg :) Og stoffene - de er helt supre! Behagelige og fargeklare. Me like! Disse økologiske pungene vil du kunne finne i min eplabutikk i løpet av dagen :)
Som eplaselger får du 10% på alle varer ut oktober ved bruk av rabattkoden epla10. I tillegg skriver du navnet på din eplabutikk i kommentarfeltet i kassa under kjøpet. Det er jammen et flott tilbud! :)


Hei! Fin blogg og superfine ting du lager! Kan jeg spørre hvor du har fått tak i det kjempefine scooter - stoffet? Hilsen fra Lill
SvarSlettHei Lill :) Tusen takk! Ja, sant scooterstoffet er fantastisk! Det er økologisk og du får tak i det her: http://www.linogpapir.no/index.php?main_page=index&cPath=68_69
SvarSlettSuper fine punger - mange spennende stoffer fra dem...dumt jeg ikke er epla selger...men så kan jeg heller ikke sy da...godt andre kan :)
SvarSlettha en god helg
nydelige punger som man blir glad av:-)Skal kjøpe og gi bort i julegaver.
SvarSlettGod helg fra Trine:-)
Very nais! Der må jeg innom en tur:)
SvarSlettFlott :D
SvarSlettha en fin helg
Hei på dæi!
SvarSlettHerlige punger sydd av herlige stoffer!
Du e god!
Ha en fin kveld
kæm
Gøy å se stoffene brukt på flotte punger!
SvarSlettGod helg!
Det var lurt å sende stoffa til deg. God reklame! Kjempefine punger! Og den butikken skal jeg se nærmere på. God helg! :)
SvarSlett