torsdag 29. juli 2010

Pimp my lekegrind!

Vi gjør stadig gode finn.no-kjøp. Og denne lekegrinden er en av dem. Den er nemlig mindre enn de vanlige 1x1 m, noe som passer ypperlige i vår lille leilighet. Men før vi tok lekegrinden i bruk trengte den noen justeringer. Bunnen hadde en litt sliten lyseblå voksduk med Disneyfigurer. Ikke helt meg. Det som derimot er veldig meg er prikker! Bunnen fikk derfor spikret på ny voksduk.

Før-bilde. Har selvfølgelig brukt det velkjente trikset med å ikke redigere før-bildene :)

Hovedpersonen selv er ikke overbegeisret sånn med det første.

Men etter å ha oppdaget lekegrindens muligheter er han OneHappyCamper :)

9 kommentarer:

  1. Den ble kjempefin! Finn.no er genialt.

    He he, han ser ikke helt fornøyt ut på første bildet - men tar det sporty :-D

    SvarSlett
  2. Den blei kjempe kul! Så flott Henrik er! :D
    Finn er ein genial oppfinnelse! :D

    SvarSlett
  3. Den ble bare helt super. Kan hende jeg gjør det samme!

    SvarSlett
  4. Genialt, skikkelig prikken over i'en! Skjønner godt at humøret snudde på sjarmøren! Kan jo ikke være skeptisk en slik gladkurv!:)

    SvarSlett
  5. Smart og stilig... prikker er tingen!! Takk for inspirerende innlegg!
    Ha en fin dag!

    SvarSlett
  6. Haha,genialt er ordet og ekstra moro at du og jeg tenker så likt:D Tror du ikke vi også kjøpte helt lik lekegrind til eldstemann på finn.no da han ble født?;) Like lur som deg er jeg dog ikke..her sitter nemlig minstemann med baken på det kjipe disney trekket..

    SvarSlett
  7. Så smart!!! Håper den lille trives riktig godt i den:)

    SvarSlett
  8. Ja, finn er virkelig genialt! Ihvertfall når det kommer til babyutstyr! Bugner jo virkelig over, og blir lagt inn nytt hele tiden :) Takk for alle hyggelige kommentarer!

    SvarSlett
  9. :) Så fin den ble! Super fint bildet av hovedpersonen!

    SvarSlett

Det er så hyggelig at du tar deg tid til å legge igjen en kommentar! Det setter jeg stor pris på :) Tusen takk!