mandag 21. juni 2010
Sokker til lille
Hadde noen sagt for en tid tilbake at jeg skulle bli en sokkestrikker så hadde jeg virkelig ikke trodd dem! Det har nemlig vært en skikkelig vrien sak å begynne på sokk nr 2. Men med barnesokker så tenker jeg ikke engang over det. Så rart! Jeg elsker å strikke disse små parene, og med striper så er det jo en lek. Herlig tankeløst arbeid i sommersola :)

Abonner på:
Legg inn kommentarer (Atom)
SÅ søte labber! Fine farger sammen =)
SvarSlettHa en fin uke, hilsen M
Så fine de ble. Har sokkeskrekk, så nøyer meg med å se hvor fint andre får det til:)
SvarSlettHærlige!!! Deilige farger, som kommer til å glede små fotelanker gjennom hele året!!:)
SvarSlettKjempeskjønne!! Heldig liten Henrik me varme fine føtter :-)
SvarSlettFor noen kule bilder du har klart å ta av noen lubber...Misforstå meg rett, sokkene er kjempefine og friske i fargene, men det er tross alt et par sokker. Likte veldig godt ditt fiffige oppheng på rammen! Kreativt! =)
SvarSlettFine sokker!! Jeg tror faktisk aldri jeg har strikket et sokkepar. Kanskje det er håp for meg også?? :)
SvarSlettFor en flott fargekominasjon! Har i likhet med Marianne skrekk for å strikke sokker, så jeg husker jeg brukte å bytte julegaver med lillebror tidligere. De hjemmestrikka sokkene han fikk mot flaksloddene og sjokoladen jeg fikk :) Begge to ble fornøyde og det var ei fin ordning, helt til han plutselig hadde størrelse 43 etter et år jeg ikke hadde vært hjemme i jula.. ;)
SvarSlettFlotte sokker i flotte farger! Du er så flink til alt mulig! Og tusen takk for skjønn kommentar inne hos meg!
SvarSlettSå søte sokker! Likte stripene og fargene du har brukt:)
SvarSlettKjempekule sokker, jeg digger fargekombinasjonen! Ble rent inspirert til å bestille knallfarget garn jeg nå - selv om jeg prøøøøøver å bruke fra lageret mitt og ikke kjøpe nytt på en stund.
SvarSlettSynes bildene ble veldig kule også, morsomt at du klarer å lage fine bilder ut av et par enkle sokker!
Sinulla on niin monta hienoa handygrafts täällä blogissasi !
SvarSlett