fredag 2. april 2010
God påske!
Når vi rydder og vasker til påske hører det også med å dekorere til påske. Som lærer i permisjon savner jeg naturlig nok å skrive på tavle. Gudskjelov har vi tavlemalt dør slik at savnet ikke blir for stort ;)
God påske til alle!!
Abonner på:
Legg inn kommentarer (Atom)
Tavlemalt dør, så genialt! Henrik kommer til å kose seg glugg når han finner ut av det! Riktig god påske til dere også!:)
SvarSlettVet du om tavlemaling kommer i flere farger??
SvarSlettHer på huset blir det (etterhvert) tavlemalte skoskap i gangen! Gleder meg allerede til Mathilde skal begynne å skrible der!
Go`Påske!
Tavlemaling kommer i alle farger. Sånn som jeg har skjønt det er det bare å kjøpe den matteste varianten. Tipper Henrik kommer til å skrible langt utover tavlemalingen, så ser for meg mange flotte tegninger på veggene i gangen:)
SvarSlettGod påske til deg og! Jeg får knapt får finjustert innlegget før du er på plass med dine hyggelige kommentarer! Snakk om å være online ;)
SvarSlettHehe, noen ganger er man rett og slett på pletten:)
SvarSlett